• Úvod
  • Crypto-friendly bankovné účty
Kryptoměny

Crypto-friendly bankovné účty

Nájsť banku, ktorá bude naklonená kryptomenám, predstavuje dnes neľahkú úlohu. V prípade, že potrebujete v hľadaní pomoc, obráťte sa na nás.

Väčšina tradičných finančných inštitúcií v súčasnosti nazerá na operácie s kryptomenami veľmi reštriktívne a robí tak z inak veľmi jednoduchej činnosti ako je založenie bankového účtu, takmer nadľudskú úlohu.

Ak sa vám takáto situácia nestala osobne, určite ste počuli o prípadoch, keď banka bez dôvodu zablokovala platbu alebo pozastavila vedenie účtu z dôvodu nepodporovaných operácií. Bohužiaľ za nepodporované operácie dnes banky považujú aj obyčajné odosielanie a prijímanie prostriedkov z kryptomenových zmenární.

Našťastie pre všetkých užívateľov kryptomien sa nájdu aj také banky a platobné inštitúcie, ktoré kryptomenové burzy podporujú a svojim zákazníkom umožnia obchodovať s kryptomenami bez najmenších komplikácií.

Obchodujete s kryptomenami a potrebujete bankový účet pre ich smenu za fiat a následný výber? Ste spoločnosť, ktorá prijíma kryptomeny za svoj tovar a služby, ale nemáte, ako kryptomeny previesť do fiat meny? Obráťte sa na nás a my vám so založením bankového crypto-friendly účtu pomôžeme.

kryptoměny a bankovní účty

Kryptomeny

Výhody

Prevedieme Vás svetom kryptoaktiv
Držíme krok s technol. pokrokom
S nami môže byť krypto-vizionár každý

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založenie spoločnosti, jej usídlenie, doručenie apostilovanej dokumentácie, vedenie účtovníctva. Všetko pod jednou agentúrou.

Podpora

Máte zahraničnú spoločnosť a neviete, či máte splnené všetky zákonné povinnosti? Pomôžeme s kontrolou a dodržaním všetkých požiadaviek zo strany štátu.

Management

Nie ste spokojní s fungovaním Vašich riaditeľov? Nedodržujú termíny? Skúste nás.

Férová cena

Máte už svoju offshore spoločnosť? Chcete lepšie podmienky? Zmeňte svojho registračného agenta.

Parker & Hill

Spoľahlivo & radi Vám pomôžeme