• Úvod
  • Offshore ready-made spoločnosti
Offshore společnosti

Offshore ready-made spoločnosti

Ready made offshore spoločnosti

Ako ready-made spoločnosti sa označujú firmy, ktoré boli založené čisto kvôli následnému predaju novému majiteľovi. Ten sa kúpou ready-made spoločnosti vyhne zdĺhavému byrokratickému procesu sa zakladaním a nutnosťou zložiť základné imanie. S novou firmou môže začať prakticky okamžite podnikať. Oproti dlhotrvajúcemu zakladaniu vlastnej spoločnosti tak kúpa ready-made spoločnosti ušetrí čas, náročné štúdium legislatívy, behanie po úradoch a zdĺhavé papierovanie.

Ready made offshore firmy

Vyhovuje Vám ready-made offshore spoločnosť? Offshore ready-made spoločnosti sú vhodné pre tých klientov, ktorí potrebujem offshore firmu s čistou históriou, fungujúcou dlhšie ako tri a viac rokov. Prehľadnú ponuku ready-made offshore spoločností nájdete tu. Cena offshore ready-made spoločnosti je vždy individuálna podľa danej firmy (jurisdikcia, štruktúra spoločnosti, doba fungovania spoločnosti). Kontaktujte nás s Vašou vybranou spoločnosťou a my zaistíme prevod podľa Vašich prianí.

 

 

Offshore spoločnosti

Výhody

vstup na medzinárodný trh
daňové úľavy
menej administratívy
vrátane vedenia účtovníctva

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založenie spoločnosti, jej usídlenie, doručenie apostilovanej dokumentácie, vedenie účtovníctva. Všetko pod jednou agentúrou.

Podpora

Máte zahraničnú spoločnosť a neviete, či máte splnené všetky zákonné povinnosti? Pomôžeme s kontrolou a dodržaním všetkých požiadaviek zo strany štátu.

Management

Nie ste spokojní s fungovaním Vašich riaditeľov? Nedodržujú termíny? Skúste nás.

Férová cena

Máte už svoju offshore spoločnosť? Chcete lepšie podmienky? Zmeňte svojho registračného agenta.

Parker & Hill

Spoľahlivo & radi Vám pomôžeme