• Úvod
  • Založenie spoločnosti
CZ & SK společnosti

Založenie spoločnosti

Ak si chcete Vašu spoločnosť založiť sami, sme aj v tejto oblasti pripravení poskytnúť Vám komplexný servis a vyriešiť pre Vás všetky súvisiace formality.

Spoločnosť pre Vás založíme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek v najkratšej možnej dobe. Poradíme Vám, ako do zakladateľských dokumentov správne sformulovať Vaše špecifické požiadavky, zaistíme konania valného zhromaždenia u spoľahlivého notára a priamy zápis spoločnosti do obchodného registra, zariadime pre Vás taktiež živnostenské či iné oprávnenia, sídlo, a pod.

Založenie účtu v banke

Pre dobré fungovanie spoločnosti je nevyhnutné, aby táto spoločnosť mala zriadený účet v banke. Našim klientom môžeme ponúknuť dlhoročné skutočnosti pri zakladaní bankových účtov. Samozrejmosťou je zakladanie účtov v slovenských bankách. Veľmi obľúbená je potom medzi našimi klientmi široká ponuka účtov v zahraničných bankách (viac tu). 

Radi si vypočujeme Vaše požiadavky na bankový účet a predstavy o jeho užívaní, podľa ktorých pre Vás vyberieme tú najvhodnejšiu banku z celého sveta. Vyplníme za Vás príslušné formuláre, vyžiadame od Vás niekoľko dokumentov a po založení Vám dôkladne vysvetlíme, ako užívať účet so všetkými jeho atribútmi (internetové bankovníctvo, platobné karty a pod.). Ak budete potrebovať, radi Vám pomôžeme aj s realizáciou bankových transakcií.

CZ & SK spoločnosti

Výhody

byrokraciu vybavíme za Vás
viac času pre Vaše podnikanie
kompletný servis vrátane sídla a účtovníctva
odborné poradenstvo zadarmo

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založenie spoločnosti, jej usídlenie, doručenie apostilovanej dokumentácie, vedenie účtovníctva. Všetko pod jednou agentúrou.

Podpora

Máte zahraničnú spoločnosť a neviete, či máte splnené všetky zákonné povinnosti? Pomôžeme s kontrolou a dodržaním všetkých požiadaviek zo strany štátu.

Management

Nie ste spokojní s fungovaním Vašich riaditeľov? Nedodržujú termíny? Skúste nás.

Férová cena

Máte už svoju offshore spoločnosť? Chcete lepšie podmienky? Zmeňte svojho registračného agenta.

Parker & Hill

Spoľahlivo & radi Vám pomôžeme