• Úvod
  • Obchodné registre
Offshore společnosti

Obchodné registre

Tu nájdete informácie a odkazy ohľadom prístupu do obchodných registrov väčšiny štátov Európskej únie a niektorých ďalších. Informácie poskytované v jednotlivých štátoch majú rôzny rozsah, u niektorých sú aj údaje o výške poplatkov.

V súčasnej dobe možno nahliadnuť do registrov krajín, ktorými sú Austrália, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Írsko, Taliansko, Island, Kanada, Lotyšsko, Luxembursko, Holandsko, Nórsko, Nový Zéland, Poľsko, Rakúsko, Grécko, Slovensko, SRN, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, USA, Veľká Británia.

V prípade niektorých krajín sú informácie dostupné v Obchodnom registri Európskej únie (European Business Register). Ide o tieto krajiny: Belgicko, Írsko, Grécko, Dánsko, Taliansko, SRN, Estónsko, Lotyšsko, Španielsko, Fínsko, Nórsko, Švédsko, Francúzsko, Rakúsko. Tento register sa neustále aktualizuje a do budúcnosti možno očakávať, že bude ďalej rozširovaný.

European Business Register (Obchodný register Európskej únie) obsahuje informácie o prístupoch do obchodných registrov a iných databáz, ktoré obsahujú informácie o ekonomických subjektoch a poplatkoch za tieto informácie.

Přehled obchodních rejstříků světa zde.

Offshore spoločnosti

Výhody

vstup na medzinárodný trh
daňové úľavy
menej administratívy
vrátane vedenia účtovníctva

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založenie spoločnosti, jej usídlenie, doručenie apostilovanej dokumentácie, vedenie účtovníctva. Všetko pod jednou agentúrou.

Podpora

Máte zahraničnú spoločnosť a neviete, či máte splnené všetky zákonné povinnosti? Pomôžeme s kontrolou a dodržaním všetkých požiadaviek zo strany štátu.

Management

Nie ste spokojní s fungovaním Vašich riaditeľov? Nedodržujú termíny? Skúste nás.

Férová cena

Máte už svoju offshore spoločnosť? Chcete lepšie podmienky? Zmeňte svojho registračného agenta.

Parker & Hill

Spoľahlivo & radi Vám pomôžeme